Nasılsın Diye Sormayın / Kübra Yazdı

NASILSIN DİYE SORMAYIN!

Kötüyüz.

Çünkü Beşiktaş iyi değilse, biz de değiliz. Soğuk savaş havasında geçen kupa maçının ardından, hem fiziksel hem psikolojik olarak yorgun gittiğimiz Karabük deplasmanından mağlubiyetle döndük.

Bir hafta önce uğradığı haksızlık sonrası, ruhu yaralanmış 11 adam vardı sahada. Fiziki eksiklikler, konsantrasyon eksikliği ve basit hatalar mağlubiyeti getirdi. Doğru açılamayan ortalar, bağrımızda yara açtı! Açsın! Beşiktaş çıkıp, Beşiktaş gibi oynasaydı kazanırdı, oynamadı. Olsun!

Biz Beşiktaşlıların, takım kötü oynayınca hakem konuşamama gibi bir huyu var. Oysaki verilmemiş bir penaltı ve ofsayttan yenilmiş bir gol varken… Hakem kararları doğru verse sonuç değişir miydi? Belki değişirdi… ‘’SEN BEŞİKTAŞSIN GEREKİRSE HAKEMİ DE YENECEKSİN’’ dediğinizi duyar gibiyim. Doğru.

Bizim hakemi yendiğimiz de olmuştur, hakemden gol yediğimizde. Ama bugün sahadaki Beşiktaş’ın rakibi ne hakem ne de ev sahibi takımdı. Beşiktaş bugün kendiyle savaştı. BEŞİKTAŞ BUGÜN KENDİNE YENİLDİ.

Şampiyonluk çok uzun bir süreç, daha yolun yarısındayız. Düşeceğiz kalkacağız ama vazgeçmeyeceğiz. Ligi kendi tekeline almış ağababaları da, söz konusu Beşiktaş olunca gözü görmeyen hakemleri de, algı bağımlısı olmuş medyayı da hibrit çime gömeceğiz.

Gördüğünüz gibi Beşiktaş’ın rakibi çok, lakin en büyük rakibi kendisidir! Birisi oyunculara söylesin; Taraftar hep yanlarında. Onlar yara alınca biz kanarız. Bize böyle bir futbolla yalan söylemesinler! Üstlerinde o forma varken, kanarız!

 

Kübra / @kuralsizkadin

Nasılsın Diye Sormayın / Kübra Yazdı” hakkında 1 yorum var

  1. Ağrı Web Tasarım on

    Nasılsın ?
    Sorusuna hep ELHÂMDÜLİLLAH diye cevap veriyoruz, iyi sanıyorlar
    oysa ki biz iyiye de kötüyede HAMD ediyoruz bilmiyorlar. + İlave olarak Eğer bir gün birisi bana '' nasılsın '' diye sorduğunda '' gayet iyi '' cevabını verirsem bil ki o zaman zengin olmuşum demektir.

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.